Weer in Volendam

NIVO POLL

Vindt u dat de gemeente de sluitingstijden van de horecazaken in de gehele gemeente moet verruimen naar 03.30 uur?
  • 15.72% JA 122 stemmen
     
  • 5.15% Geen mening 40 stemmen
     
  • 78.87% NEE 612 stemmen
     
Vindt u dat de gemeente de sluitingstijden van de horecazaken in de gehele gemeente moet verruimen naar 03.30 uur?

Event agenda

Kerkberichten

MARIAKERK

Vrijdag 19 feb.:
09:00 uur: P. Stomph
19:00 uur: P. Piets  
Zaterdag 20 feb.:
19:00 uur: T.Z. Tesfay    
Zondag 21 feb.: 2e zondag van de Veertigdagentijd    
09:30 uur: P. Piets; volledig koor
11:00 uur: P. Piets;
12:00 uur: P. Piets; dopen Chloë Veerman, Leendert Spaanderlaan 2
13:00 uur: P. Piets; dopen Mila Tol, Papaverstraat 2
Maandag 22 feb.:
19:00 uur: S. Tol
Woensdag 24 feb.:
09:00 uur: P. Stomph
19:00 uur: P. Piets
Vrijdag 26 feb.:
09:00 uur: P. Stomph
19:00 uur: P. Piets  
Zaterdag 27 feb.:
19:00 uur: P. Stomph    
Zondag 28 feb.:3e zondag van de Veertigdagentijd    
09:30 uur: P. Stomph
11:00 uur: P. Stomph
12:00 uur: P. Stomph; dopen Sophie Jonk, Anjelierenstraat 10
13:00 uur: P. Stomph; dopen Zena Burghouts, Floris Simonszstraat 14
MISINTENTIES
Vrijdag 19 februari:

9:00 uur: voor de pastorie en voor het welzijn van de parochie;
19:00 uur: Ageeth Veerman ev Ton Runderkamp; Kees Veerman en Duurtje Molenaar, Huibje Veerman ev Kees Bond, Rene Bond ev Elly Veerman, Gerrit Veerman ev Jeanette Boerlage; Trijntje Veerman ev Evert Karregat; Willem Kamphorst ev Gina Schilder en overleden fam. Kamphorst en Schilder.
Zaterdag 20 februari:
19:00 uur: Afra Veerman (Dekker) ev Hans Duin; Dick en Martin Schilder (Post) ev en zoon van Griet Schilder-Smit en overleden fam. Schilder en Smit; Gerie Molenaar ev Kees Veerman (Rolie); Jaap Mooyer en Huibje Plat, Jan Mooyer ev Lelsey Jones; Jaap Plat ev Gaar de Boer; Jannig Kras ev Cees Sier; Maartje de Ruiter-Butter ev Arie de Ruiter; Thames Mooyer en Grietje Schilder; Thoom Kok (Keffer) Garie Kok ev Jan Keizer, Lia Stroek ev Patrick Schilder, Lou Sombroek en Neeltje Schilder, Michel Moshensky; voor de overleden familie Tol en de Boer.
Zondag 21 februari:
9:30 uur: Pastoor vd Hulst.
11:00 uur: Job Kwakman (Ballap) en Jannetje Tol.
Maandag 22 februari:
19:00 uur: Cornelis Braan en Aaltje Schilder (Sas); Jaap Tol, Aaltje de Boer en Jan de Boer, Jintje Schokker en Aal Buijs en overleden fam; Jannig Tol (Kip)  en overleden fam. Tol; Kees Jonk ev Tiny Schilder, Jaap Schilder en Geertje de Boer, Aaltje Veerman-Schilder, Jannig Tol ev Jan Steur, Jaap Jonk en Neeltje Kwakman; Klaas en Job Keizer en overleden ouders,Sijmen Keizer en Neeltje Kwakman, Cor Jonk en Grietje Kwakman (Does); Pater Piet Tuyp, Evert Tuyp en Geertje Molenaar en overleden kinderen, Gerlinde Tuyp ev Peter Smit.
Woensdag 24 februari:
9:00 uur: Dick Bont.
19:00 uur: Jansje Jonk en Jaap Jonk (Druif); Trijntje Plat ev Jack Plugboer.
Vrijdag 26 februari:
09:00 uur:
19:00 uur: Cees Buijs en Annie Mulder, zoon Theo en dochter Gerda en overige familie Buijs.
Zaterdag 27 februari:
19:00 uur: Afra Veerman (Dekker) ev Hans Duin; Freek Koning ev Neeltje Tol; Hein Smit ev Jannetje Smit-Schilder; Jannig Kras ev Cees Sier; Kees Rossenaar ev Trijn Kwakman; Kees Smit ev Aaltje Koning, Albert Smit ev Elly Mens en Gery Visser en overleden fam. Smit en Koning; Thames Mooyer en Grietje Schilder; Thoom Kok (Keffer) Garie Kok ev Jan Keizer, Lia Stroek ev Patrick Schilder, Lou Sombroek en Neeltje Schilder, Michel Moshensky.
Zondag 28 februari:
9:30 uur: Pastoor vd Hulst; Pater Wim Zwarthoed, Jan Zwarthoed en Geertje Schokker en overleden kinderen.


VINCENTIUSKERK

Donderdag 18 feb.:
19:00 uur: P. Piets:
Vrijdag 19 feb.:
19:00 uur: P. Stomph   
19:30 uur: P. Stomph; dopen Noa Steenmeyer, J.M. Osterlinghstraat 22A
Zaterdag 20 feb.: Zangertjes van Volendam
19:00 uur: P. Stomph
Zondag 21 feb.:2e zondag van de Veertigdagentijd    
09:45 uur: P. Stomph  
11:30 uur: P. Stomph
13:00 uur: P. Stomph; dopen Nikkie de Boer, Dukaton 28
14:00 uur: P. Stomph; dopen Victoria Tol, Noorderhaaks 25
18:00 uur: P. Stomph; 2e vastenmeditatie
Maandag 22 feb.: Sint Petrus’Stoel
19:00 uur: P. Stomph
Dinsdag 23 feb.: Polycarpus, bisschop en martelaar  
19:00 uur: P. Stomph
Woensdag 24 feb.:
19:00 uur: P. Stomph  
Donderdag 25 feb.:
19:00 uur: P. Piets:
Vrijdag 26 feb.:
19:00 uur: P. Stomph   
Zaterdag 27 feb.:
19:00 uur: H. Versteeg
Zondag 28 feb.: 3e zondag van de Veertigdagentijd    
09:45 uur: P. Piets  
11:30 uur: P. Piets
13:00 uur: P. Piets; dopen Sofie de Boer, Gruttoplantsoen 7
14:00 uur: P. Piets; dopen Jim Koopmans, Bloedkoraal 13
18:00 uur: T.Z. Tesfay; 3e vastenmeditatie     
MISINTENTIES
Donderdag 18 februari:

19:00 uur: Trijn Kwakman (Ballap) e.v. Freek Schilder en overl. families Schilder en Kwakman; Voor alle Volendammer Priesters, Zusters en Broeders.
Vrijdag 19 februari:
19:00 uur: Antonius Dijkgraaf en Alida Pooijer en overl familie, Klaas Tol en Geesje Tol en overl. familie; Jaap Buys (Cas) e.v. Gré Veerman; Jan Tol en Elizabeth Veerman en overl. familie Tol, Dirk Mossel, Geertje Jonk en dochter Maartje; Lijst Buijs en Joop Prins en overl. families; Piet Bond, Neeltje Hansen en kinderen; Klaas Kwakman e.v. Maartje Bond; Voor alle zieke mensen in Volendam.
Zaterdag 20 februari:
19:00 uur: Ans Schilder (Kakes) e.v. Wold Mooijer; Clazina Tol, Henk Slotboom en overl. familie Tol; Cor Karels e.v. Lena Tol, Piet Tol en Greetje Boots; Eddie Tol, Hein Sier (Dot) en Aaltje Klouwer,Piet Sier (Robbert) e.v. Aal Sier en zoon Ronald Sier, Jan Sier (Dot) e.v. Geertruida Sul, Griet Tol e.v. Klaas Sier; Grietje Tol (Kuup) en overl. ouders, broers en zus; Hein Smit (de Kip) e.v. Jannetje Smit-Schilder; Henk Veerman (Does) e.v. Griet Tol; Jaap Buijs en Jannetje Buijs-Snoek; Jaap Kroon (Snert) e.v. Aal Tol en voor Aart Tol (v.Aart); Kees Bornewasser, Meester Beumer, Jan Plat, Klaas Jonk, Piet van de Nes, Jan Moormann, Pastoor Hoogervorst en Pastoor van de Velden; Kees Keizer e.v. Neel Mol, Grietje en Hein Keizer, Mgr. Cornelis Veerman, Jan Mol en Woldje Kwakman, Jaap Stroek e.v. Lijpje Mol; Klazina Veerman; Leo Leeflang e.v. Jopie van der Wal; Thames Molenaar; Thoom Kok (Keffer); Garie Kok e.v. Jan Keijzer; Lia Stroek e.v. Patrick Schilder; Michel Moshensky; Neeltje Schilder en Lou Sombroek; Thoom Schilder e.v. Nel Veerman.
Zondag 21 februari:
9:45 uur: Gerrit Veerman e.v. Aaltje Woestenburg en overleden families Veerman, Woestenburg en Tuip; Henk Kras en Dora Hogenboom; Kees Plat en Trijntje Tol; Klaas Kwakman en Stijn Kil en overl. familie; Maart Steur e.v. Kees Bont; Maartje Smit e.v. Arie Stuijt, Frans Rijnen e.v. Iet (iet) Grimberg; Nol Koning e.v. Maartje Mossel; Thames Molenaar; Thames Smit en Geertje Koning, Meester Simon Mol en Cornelia van de Berg; Willem Jonk en Pietje Koning, Antje en Klaas Jonk en schoonzoons Nico Vlak en Klaas Schilder; Wim Koning en Maartje Tol (Dark).
11:30 uur: Dick Zwarthoed e.v. Griet Keijzer; Pastoor Hoogervorst, Pater Freek Veerman, Dick Brinkkemper, Cees van Houdt, Kees Keizer, Kees Koning, Jaap Buijs, Willem Sier.
Maandag 22 februari:
19:00 uur: Gré Koning e.v. Freek Tol; Griet Sombroek-Koning (Stuut) en Niek Sombroek (Cas); Jaap Smit e.v. Marion Sens, Nancy Smit, Mama van Ilse Veerman; Jaap Zwarthoed en overl. familie Zwarthoed; Jan Tol (Kuup) e.v. Geertje Schilder; Klaas Sier en Aagt Schilder; Tot rust van de ziel van Klazina Koning en Willem Buijs; Wim Sier en overl. families Sier en Deckwitz.
Dinsdag 23 februari:
19:00 uur: Ben Karhof e.v. Afra Zwarthoed; Jan Keijzer en Maartje Tuijp, Garie Kok en Bep Schilder, echtgenotes van Jan Keijzer; Jan Klouwer e.v. Trijn Kroon; Kees Everaars e.v. Alida Koning (Stuut); voor onze parochie, voor het tijdelijke en eeuwige welzijn.
Woensdag 24 februari:
19:00 uur: Antje Kwakman (Ballap) en Evert Veerman (Pen); Dick Zwarthoed e.v. Griet Keijzer; Jan Bootsman en Maartje Steur; Jan Tol en Lina Karels; Jan van Vlaanderen e.v. Gaartje Kwakman; Koes Plat (Duks) en Afie van Vlaanderen; Maart Kroon e.v. Harmen Sul en overl. families Kroon en Sul; Trijntje Veerman en Klaas Schilder (de Bok).
Donderdag 25 februari:
19:00 uur: Kees Tuijp en Aaltje Tol.
Vrijdag 26 februari:
19:00 uur: Ab Mooijer en Antje Kras; Antonius Dijkgraaf en Alida Pooijer en overl familie, Klaas Tol en Geesje Tol en overl. familie; Ben de Boer  en overl. families de Boer en Tol; Jan Veerman ( De Bun ) e.v. Nel Jonk en overl. families  Veerman en Jonk; Piet Bond, Neeltje Hansen en kinderen.  Klaas Kwakman e.v. Maartje Bond; Voor alle zieke mensen in Volendam.
Zaterdag 27 februari:
19:00 uur: Aafie Schilder-Steur en Klaas Schilder (Kakes), Tom Schilder en Nico Schilder e.v. Margaret de Boer; Albert Smit e.v. Elly Mens, Theo Mens en Corrie Hoogland, Adrie Mens e.v. Miriam van Boven; Clazina Tol, Henk Slotboom en overl. familie Tol; Gaartje Tol en Thames Koning (Luther); Grietje Tuijp e.v. Bruining Veerman en overl. families Veerman en Tuijp; Huibje Sier (Kwast) e.v. Jaap Koning (Lollie) en overl. families Sier en Koning; Jaap Buijs en Jannetje Buijs-Snoek; Kees Keizer e.v. Neel Mol, Grietje en Hein Keizer, Mgr. Cornelis Veerman, Jan Mol en Woldje Kwakman, Jaap Stroek e.v. Lijpje Mol; Klazina Veerman; Thames Molenaar; Thoom Kok (Keffer); Garie Kok e.v. Jan Keijzer; Lia Stroek e.v. Patrick Schilder; Michel Moshensky; Neeltje Schilder en Lou Sombroek.
Zondag 28 februari:
9:45 uur: Geertje Buijs en Hein Bootsman; Maart Steur e.v. Kees Bont; Thames Molenaar; Thames Smit en Geertje Koning, Meester Simon Mol en Cornelia van de Berg; Wim Koning en Maartje Tol (Dark).
11:30 uur: Cees de Boer (Corn) en Cisca Keizer en kleinzoon Kees Buis, zoon van Jack en Alie Buis; Gerard Reurs e.v. Hannie de Boer, Bruin Tol e.v. Neeltje Smit; Gaar Mooijer; Henk Steur en Geertje Tol; Jaap Mooijer e.v. Aaltje Kes en overl. kinderen; Jan de Lange en Hilletje Steur; Lijst Buijs en Joop Prins en overl. families.

 

SINT NICOLAASHOF

Donderdag 18 feb.:
19:00 uur: S. Tol
Zaterdag 20 feb.:
09:00 uur: P. Stomph
Zondag 21 feb.: 2e zondag van de Veertigdagentijd het jaar
09:30 uur: H. Janssen; koster Tineke Mul
Dinsdag 23 feb.: Polycarpus, bisschop en martelaar  
09:00 uur: B. de Bock
Donderdag 25 feb.:
19:00 uur: S. Tol
Zaterdag 27 feb.: kloosterling Gabriël  
09:00 uur: P. Stomph
Zondag 28 feb.: 3e zondag van de Veertigdagentijd het jaar
09:30 uur: B. de Bock; koster Johan Schilder

 

REGIOPAROCHIES

20 – 28 februari 2016
Edam:

Za 20 feb. 19:00 uur P. Piets
Zon 21 feb. 10:00 uur T.Z. Tesfay
Za 27 feb. 19:00 uur P. Piets
Zon 28 feb. 10:00 uur T.Z. Tesfay
Monnickendam:
Za 20 feb. 19:00 uur H. Bak
Zon 21 feb. 10:00 uur H. Bak
Za 27 feb. 19:00 uur T.Z. Tesfay
Zon 28 feb. 10:00 uur    H. Versteeg
Ilpendam:
Zon 21 feb. 10:00 uur olvp
Zon 28 feb. 10:00 uur H. Bak

 

GEDOOPTEN

14-02-2016: Fiene Tol, Vinc. van Goghstraat 55
14-02-2016: Tara Vonk, Marsstraat 13

 

OVERLEDENEN VAN DE AFGELOPEN MAAND:

Theo Sterk, echtgenoot van Jolanda de Boer; Christiaan, zoon van Johan Lindeboom en Maria Keizer; Jan Zwarthoed (Klein Jan), echtgenoot van Huib Runderkamp; Jan Veerman (Kaak); Aaf Karregat, weduwe van Dirk Bond; Kees Plat (Swing), echtgenoot van Grietje Schilder (Sas); Hillie Steur, weduwe van Thoom Schilder; Annie Jonk, weduwe van Hans Veerman; Alie Buijs (Bram); Ton Out, echtgenoot van Toka Ujszaszi; Kees Veerman (de Koe), echtgenoot van Engelien Kwakman; Jannig Koning (Kiene), weduwe van Piet Jonk

 

LITURGISCHE AGENDA

Woensdag 17 februari
20:00 Ark Projectavond Eerste Heilige
Communie gastouders ‘t Kofschip
Zondag 21 februari:
10:15 Nederland 1 Geloofsgesprek Leo Fijen over kruiswegroute Volendam
Maandag 29 februari:
Schrikkeldag
Vrijdag 4 maart:
Casimir
Zaterdag 5 maart:
19:00 Vincentiuskerk Forever Young
Zondag 6 maart:
4e zondag van de Veertigdagentijd; Laetare
15:30 Vincentiuskerk Concert Volendams Vocaal Ensemble ism mannenkoor Ulft; 30 jarig jubileum VVE
15:00 Mariakerk Uitstelling Allerheiligste tot 17:30
18:00 Mariakerk 4e Vastenmeditatie; P.Piets
Maandag 7 maart:
Perpetua en Felicitas, martelaressen
Dinsdag 8 maart:
Johannes de Deo, kloosterling
Woensdag 9 maart:
Francisca Romana, kloosterlinge; Quartertemperdag
Zaterdag 12 maart:
18:00 Sint Nicolaasbasiliek Amsterdam Stille Omgangviering mmv Nederlandse bisschoppen
23:45 Vincentiuskerk Stille Omgang
Zondag 13 maart:
5e zondag van de Veertigdagentijd
18:00 Vincentiuskerk 5e Vastenmeditatie; T. vd Woude
Dinsdag 15 maart:
20:00 Vincentiuskerk Orgelconcert
Woensdag 16 maart:
Mirakel van Amsterdam
Donderdag 17 maart:
Patricius, bisschop
Vrijdag 18 maart:
Cyrillus van Jeruzalem, bisschop en kerkleraar
19:00 Vincentiuskerk Hoogfeest Sint Jozef
19:00 Mariakerk Hoogfeest Sint Jozef
Zaterdag 19 maart:
09:00 Sint Nicolaashof Hoogfeest Sint Jozef
19:00 Vincentiuskerk Zangertjes van Volendam; palmwijding
GOEDE WEEK        
19:00 Mariakerk Geen zang. Passieverhaal en Palmwijding.
Zondag 20 maart:
09:30 Mariakerk Palmzondag; 6e zondag van de Veertigdagentijd. Palmpasenviering
09:30 Sint Nicolaashof Palmzondag; 6e zondag van de Veertigdagentijd. Passieverhaal en Palmwijding.
09:45 Vincentiuskerk Palmzondag; 6e zondag van de Veertigdagentijd. Herenkoor. Passieverhaal en Palmwijding
11:00 Mariakerk Geen zang. Passieverhaal en Palmwijding
11:30 Vincentiuskerk Palmzondag; 6e zondag van de Veertigdagentijd. Passieverhaal en Palmwijding Forever Young.
18:00 Vincentiuskerk 6e Vastenmeditatie H.Bak

SITEMAP

Openbaarmaking, vermenigvuldiging, verspreiding en/of verstrekking van informatie op deze site is, behoudens voorafgaande schriftelijke toestemming van www.nieuw-volendam.nl niet toegestaan.
© Drukkerij Nivo BV, Volendam. Alle rechten voorbehouden. e-mail: redactie@nieuw-volendam.nl